Головна » Архів матеріалів

Чотири види оцінювання. 1. Діагностичне. Відбувається на початку навчального року, коли вчитель визначає рівень знань, навичок та компетентностей учнів перед початком занять.

2. Формувальне. Проводиться протягом усього року та має сприяти навчанню Залучаються вчителі, учні і батьки. Частиною формувального вважається проміжне. Це оцінювання допомагає оцінити проміжні результати навчання та скоригувати його цілі.

3. Підсумкове. Відбувається в кінці навчального періоду (семестру, року, теми, модуля). Оцінюються досягнення поставлених цілей.

4. Прогностичне. Це постановка нових цілей та рефлексія на майбутнє.

Переглядів: 124 | Додав: Petrovich | Дата: 2022-01-19

В Україні затвердили новий зразок Сертифіката ЗНО.

Він складається з основної і додаткової частин.  В основній частині містяться навчальні предмети, які учні складаьтимуть за кошти державного бюджету. В додаткову частину вноситься інформація про предмети, які складатимуться за рахунок коштів фізичної особи.

У верхній частині розміщується QR- код за допомогою якого можна здійснити верифікацію інформації.

Переглядів: 107 | Додав: Petrovich | Дата: 2022-01-13

П'ятого січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО. Зареєструватися для участі в ньому можна не пізніше 22 січня 2022 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 19 березня.

З інших предметів - 26 березня.

Вартість участі у пробному ЗНО - 213 грн.

Переглядів: 113 | Додав: Petrovich | Дата: 2022-01-08

Переглядів: 126 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-12-10

Відповідно до п.6 р.5 Санрегламенту тривалість виконання домашніх завдань для самопідготовки учнів у позанавчальний час рекомендується:

- для учнів 3-5 класів не більше 1 години;

- для учнів 6-9 класів - 1,5 години;

- для учнів 10-11(12) класів  - 2 години.

Учням 1-2 класів не рекомендуються обов'язкові домашні завдання для самопідготовки у позаурочний час.

Час на виконання одного уроку з одного предмету складає 10-18 хвилин.

У початкових класах НУШ домашні завдання на вихідні і святкові дні не задаються.

Переглядів: 133 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-12-04

Сьогодні в останній осінній день наші молодші школярі, оспівуючи багатство природи, красу та чарівність, проводжали осінню пору,прощаючись з нею до наступного року.

Переглядів: 104 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-12-03

Цьогоріч 27 листопада о 16 год. запалимо свічку памяті про тих, чиє життя обірвалося в жахливий час голодоморів.

Зворушує мелодія скорботи

В уяві 33-й постає.

Незримий відчуваємо ми дотик

Трагедії, що всі думки снує.

Переглядів: 111 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-11-29

"Правил дотримуйся - життя бережи" - під таким девізом вчителями початкових класів Кохно В.О. та Ільєнко Н.П. був проведений цікавий пізнавальний захід з правил дорожнього руху для учнів 3-го і 4го класів. Задоволеними залишилися всі!

Переглядів: 116 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-11-25

Осінь чарівна пора року наповнена прекрасними кольорами та барвами, які надихають творити щось нове, красиве і надзвичайне. Ось і наші молодші школярики останній тиждень присвятили осінній творчості, вони читали вірші, малювали та виготовляли цікаві вироби.

Переглядів: 122 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-11-20

Переглядів: 110 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-11-20