Головна » Архів матеріалів

МОН України розробило інструмент "Експрес-оцінювання", який дозволяє перевірити такі показники:

1. Санітарні умови у закладі освіти.

2. Рівність можливостей для всіх учнів незалежно від статі, соціального статусу, освіченості.

3. Якість освітнього процесу.

4. Захист і піклування про здобувачів освіти.

5. Залучення учнів, сімей та місцевих громад.

Переглядів: 168 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-11-18

13 листопада наші маленькі вихованці з радістю поділилися своїми думками, що для них означає доброта та охоче розповіли про свої добрі справи. Головне, що діти розуміють - доброта дуже важлива в нашому житті, а добрі вчинки прикрашають кожного.

Переглядів: 104 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-11-15

Вчитель географії і біології Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ященко Сергій Петрович взяв участь у регіональній (не) конференції для шкільних педагогів МАГІСТРАЛЬНИЙ МІНІ-EDCAMP MYRHOROD за темою "Школа - не робота для галочки".

Переглядів: 115 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-10-18

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.10.2021 року №1-9/540, відповідно до рішення Національної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій і погіршення епідеміологічної ситуації в країні  рекомендовано закладам загальної середньої освіти  оголосити  канікули з 18.10.2021 року.

Переглядів: 89 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-10-18

Викладання навчальних предметів має здійснюватися відповідно до вимог Державного стандарту початкової, базової, повної загальної середньої освіти. Основним документом, що визначає відповідність Державним стандартам є ОСВІТНЯ ПРОГРАМА  закладу освіти, що містить навчальний план і перелік навчальних програм.

Календарно-тематичне планування та поурочне планування здійснюється вчителем з використанням друкованих чи електронних джерел і є індивідуальною справою вчителя. Педагог може, відповідно до результатів навчання учнів, змінювати кількість годин на вивчення окремих тем.

лист МОН №1/9-482 від 22.09.2021 року

Переглядів: 113 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-10-12

Міністерство освіти і науки України затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання учнів 1-4-х класів. Рекомендації запроваджують поняття вербальної оцінки (оцінювання судження) та рівневі оцінки (оцінювання судження із зазначенням рівня результату). Перевірити й коректно прокоментувати роботу учня та мотивувати його до навчання допоможуть спеціальні шаблони (фрази, які стануть у пригоді вчителю) і розміщені на сайті ВСЕОСВІТА.

Переглядів: 242 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-09-20

Уряд ухвалив зміни, що встановлюють нові карантинні обмеження.

У разі введення жовтого рівня епідеміологічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документів, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

У разі введення  червоного рівня епідеміологічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Строк чинності сертифіката (двох доз) - 365 днів.

Переглядів: 141 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-09-20 | Коментарі (0)

З 2022 року в закладах загальної середньої освіти запровадять нову модельну програму з фізичної культури у 5-х класах. Відтепер модулі видів спорту обиратимуть учні спільно з вчителями. Одночасно можуть вибирати 3-4 модулі. Протягом навчального року на вибір учням має бути запропоновано 12-16 варіантів модулів. Ці варіативні модулі мають змінюватися кожної чверті. Це передбачає вибір для дитини. Безпеку на уроках. Гендерність. Доступність.

Головна мета уроків - щоб  дитина рухалася, отримувала емоційне задоволення, не переживаючи про проходження нормативів.

Переглядів: 140 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-08-08 | Коментарі (0)

Future English Online Teacher Community - міжнародна платформа для професійного розвитку вчителів англійської мови. На платформі можна слухати вебінари, читати професійну літературу, брати участь в обговореннях на форумах, спілкуватися з колегами, робити нотатки, скористатися інструментом для самооцінювання власних професійних умінь. Скористайтеся цією платформою.

Переглядів: 131 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-07-30

Кабінет Міністрів України 27.07.2021 року ухвалив постанову, яка вносить зміни до норм харчування. Доповнено групу харчових продуктів такими позиціями: олія соняшникова та кукурудзяна, зернові культури, плоди сушені, молоко безлактозне. Уточнено частоту включення продуктів до певних прийомів їжі (сік можна давати на сніданок, обід або вечерю). розширено інформацію про продукти для організації дієтичного харчування за вмістом глюкотену.

Переглядів: 125 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-07-30

« 1 2 3 4 5 ... 35 36 »