Головна » 2020 » Липень » 17

За даний навчальний період у школі були проведені заходи по запобіганню та протидії булінгу:

загальношкільні батьківські збори "Запобігання та протидія булінгу", засідання МО класних керівників "Профілактика булінгу як соціального явища в шкільному середовищі", перегляд та обговорення школярами тематичних відеофільмів, виготовлення памяток для здобувачів освіти "Як протидіяти булінгу?", тематичні загальношкільні лінійки, створення проєктів " Життя без насильства", тренінгові заняття, тематичні квести, психологічні ігри, дискусії, розмови по колу, круглі столи, ситуативні рольові ігри, зустрічі з представниками Гребінківського відділу поліції, перегляд відео-презентацій, відео-роликів, консультативні пункти "Сринька довіри", круглий стіл для педагогів "Безпечна школа", тренінгове заняття "Як протистояти тиску та ... Читати далі »

Переглядів: 208 | Додав: Petrovich | Дата: 2020-07-17 | Коментарі (0)