Головна » 2020 » Липень » 17 » Заходи по запобіганню та протидії будінгу в учнівському середовищі
Заходи по запобіганню та протидії будінгу в учнівському середовищі

За даний навчальний період у школі були проведені заходи по запобіганню та протидії булінгу:

загальношкільні батьківські збори "Запобігання та протидія булінгу", засідання МО класних керівників "Профілактика булінгу як соціального явища в шкільному середовищі", перегляд та обговорення школярами тематичних відеофільмів, виготовлення памяток для здобувачів освіти "Як протидіяти булінгу?", тематичні загальношкільні лінійки, створення проєктів " Життя без насильства", тренінгові заняття, тематичні квести, психологічні ігри, дискусії, розмови по колу, круглі столи, ситуативні рольові ігри, зустрічі з представниками Гребінківського відділу поліції, перегляд відео-презентацій, відео-роликів, консультативні пункти "Сринька довіри", круглий стіл для педагогів "Безпечна школа", тренінгове заняття "Як протистояти тиску та відстоювати власну позицію", анкетування учнів, години спілкування "Кібербулінг", засідання педагогічної ради на тему "Як допомогти дітям впоратись з булінгом?"

Переглядів: 208 | Додав: Petrovich | Рейтинг: 0.0/0