Головна » 2018 » Лютий » 9 » Пам'яті Г.С Кагамлика
Пам'яті Г.С Кагамлика

8 лютого Слободо-Петрівська школа радо зустрічала гостей. На урочисту лінійку, прсвячену подвигу нашого земляка Героя Радянського Союзу Г.С. Кагамлика, завітали учні шкіл м.Гребінки та с. Мар'янівки/

Учні школи ознайомили гостей з біографією Г. Кагамлика, його бойовим  подвигом, а також привітали віршами та піснями. Учні  шкіл №1 , №2  м.Гребінки  та Марєянівки тежвиступили з віршованими привітаннями. Із захопленням та гучними оплесками діти зустріли виступ пісенного колективу "Вишиванка"  Слободо-Петрівського будинку культури.

Особливої урочистості та офіційності заходу надали виступи директора школи Ященко Т.А. і виконуючої обов'язки старости села Єфременко С.Т., голови ради ветеранів Неруша В.М. і  заступника Коваленка Г.П..  Приємно було почути слова вдячності за проведений захід від директора краєзнавчого музею Безвиненко Л.А..

Пам'ять про нашого земляка Героя Радянського Союзу житиме у поколіннях!.

Переглядів: 386 | Додав: Petrovich | Рейтинг: 0.0/0