Головна » Архів матеріалів

За сприяння міського голови Колісніченка В.І. і депутатського корпусу міської ради у нашій школі зроблений капітальний ремонт спортивної зали. Наші учні мають можливість займатися улюбленою справою в оновленому спортзалі.

Вперед до нових досягнень, до перемог!

Переглядів: 121 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-01-29

Затверджено профстандарт вчителя початкових класів, вчителя ЗЗСО, вчителя з початкової освіти. До загальних компетентностей увійшли громадянська, соціальна, культурна, лідерська та підприємницька.

Документ містить опис професійних компетентностей вчителя за кваліфікаційними категоріями - спеціаліст, спеціаліст другої категорії, спеціаліст першої категорії, спеціаліст вищої категорії.

Профстандарт дозволяє вчителям визначати орієнтири власного професійного розвитку і оцінювання під час атестації і сертифікації.

Переглядів: 163 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-01-19

Реєстрація на участь у пробному ЗНО-2021 розпочалася 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Вартість пробного ЗНО становитиме 195 грн. Кожен учасник зможе вибрати лише один предмет, а також завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів. Саме тестування відбудеться 10 квітня 2021 року.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету за логіном і паролем, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу і  перевірити факт зарахування коштів.

Переглядів: 132 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-01-09

З 1 січня 2021 року у школі вводяться нові санітарні вимоги.

1. Робота з технічними засобами: 1 клас -10хв.; 2-4 класи - 15хв.; 5-7 класи - 20хв.; 8-9 класи - 20-25хв.; 10-11 класи -25- 30хв.

2. Їдальня - заборонено кондитерські вироби, морозиво, мясні вироби нижче 1 сорту, мясо водоплавної птиці, гриби, підсолоджувачі, консерванти, кава, майонези.

3. Прибирання школи: можна прибирати своє робоче місце, сміття, поливати квіти, вологе прибирання без миючих і дезінфікуючих засобів(крім вікон і підлоги) під контролем вчителя.

4. Туалети лише у приміщенні, обовязковість дверцят.

5. Підвезення учнів до закладу освіти, якщо вони проживають на відстані понад 2 км.

6. Нові вимоги до меблів - одномісні, двомісні, промарковані парти в класах різного розміру.

7. Навчання учнів 1-4 класів лише у першу зміну.

8. Враховувати інтереси дітей з особливими потребами.

Переглядів: 161 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-01-08

Відповідно до листа МОН України від 15.12.2020 року №1/9-692 у закладі освіти з 11.01 по 24.01 2021 року для учнів 1-11-х класів оранізовано навчання у дистанційному форматі. з врахуванням можливостей і інтересів учнів і вчителів. На засіданні педагогічної ради ухвалено рішення про дистанційну форму навчання і розроблено розклад занять. Навчальний заклад зареєстрований і працює на платформі GSuite for Education, використовує сайт " Всеукраїнської школи онлайн". Для учнів, які не мають можливості взяти участь у синхронному режимі застовуються інші форми взаємодії (телефонний або поштовий зв'язок).

Переглядів: 131 | Додав: Petrovich | Дата: 2021-01-07

Відповідно до методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти (наказ МОН України №1480 від 30.11.2020), з метою вивчення якості підготовки учнів до ДПА та ЗНО, своєчасного та оперативного надання методичної допомоги педагогам з питань підготовки учнів до ДПА та ЗНО   було проведено моніторингове дослідження учнів 4-го, 9-го, 11-го класів з математики, української мови, біолоігї, історії України, англійської мови, правознавства. Аналізи результатів моніторингу обговорено на засіданнях педагогічної ради та шкільних  методичних об'єднань.

Переглядів: 161 | Додав: Petrovich | Дата: 2020-12-25

В час розвитку новітніх технологій популяризація книги стає дуже важливою справою. Особливим прикладом для дітей є батьки, які у вільний час залюбки читають художню літературу. Дякуючи колишній учениці нашої школи Морославі Міщенко наша шкільна бібліотека поповнилися чудовою дитячою літературою і тепер юні читачі можуть насолоджуватися прекрасними творами відомих авторів.

Переглядів: 133 | Додав: Petrovich | Дата: 2020-12-18

Платформа "Всеукраїнська школа онлайн" - сучасний онлайн-ресурс для змішаного і дистанційного навчання учнів 5-11-х класів з уроками та методичними матеріалами, що відповідають державній програмі. Цей контент забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами, вчителя - необхідними методичними рекомендаціями і прикладами сучасних освітніх технологій. Платформа містить уроки з 18 основних предметів. Цей матеріал слугуватиме допомогою для учнів і вчителів.

Переглядів: 121 | Додав: Petrovich | Дата: 2020-12-16

У грудні 2019 року учні нашої школи взяли участь у засіданні круглого столу "Я живу в громаді". Діти представили свій проєкт "Майбутнє громади". Старшокласники привернули увагу до актуальних питань, запропонували перспективні ідеї. Вони були нагороджені грамотою та грошовим сертифікатом.

... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: Petrovich | Дата: 2020-12-09

Учні 7, 8, 9,11-х класів Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у ІІ (районному) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020-2021 навчальному році.

Переглядів: 151 | Додав: Petrovich | Дата: 2020-12-04

« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 35 36 »