Головна » 2020 » Квітень » 02

З 6 квітня стартує проєкт "Всеукраїнська школа онлайн". Телеуроки почнуть транслювати на таких каналах:                                                                                                                           5-й клас - "Плюс Плюс" та "112 Україна"                                                                                       6-й клас - New ... Читати далі »

Переглядів: 199 | Додав: Petrovich | Дата: 2020-04-02

Дорогі діти, вчителі, батьки!                                                                                                Ресурсний центр "Колосок" пропонує мобільний додаток для 1-4, 5-6 класи з предметів "Я досліджую світ", "Основи здоров'я", "Природознавство" у вигляді 3000 тестових завдань у ігровій формі. Долучайтесь!

Переглядів: 192 | Додав: Petrovich | Дата: 2020-04-02