Головна » 2019 » Квітень » 27

25 квітня на базі Слободо-Петрівської школи проводився І міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), в якій приймали участь шість команд Гребінківської ОТГ. Гра складалася з таких етапів: "Стройовий впоряд", " Рятівник", "Відун", "Естафета", Стрільба", "Перетягування линви". У загальному заліку перемогу здобула команда Слободо-Петрівської школи "Богатир".Друге місце - школа №4, третє місце - школа №2, четверте - Мар'янівська ЗОШ , п'яте - гімназія, шосте - школа №1. За сприяння міського голови Колісніченка В.І. кожна команда отримала грошовий сертифікат для покращення матеріальної бази кабінетів "Захисту Вітчизни". Ми вітаємо всіх учасників!                                                  &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: Petrovich | Дата: 2019-04-27