Головна » 2016 » Травень » 28

  28 травня 2016 року до Слободо-Петрівської школи завітали випускники 1976 року: Бибик Олена, Денисов Володимир, Мороз Павло,Охріменко Михайло, Попович Петро, Пугач Лідія, Романченко Василь, Руденко Юрій, Шацька Людмила. Випускники запросили вчителів, які їх навчали Криворучко В.М. і Романенко В.І. Відбулася зворушлива зустріч з дитинством і юністю. Випускники з любов'ю згадували роки проведені у рідній школі, подякували вчителям за їхню нелегку але почесну місію - вчити і виховувати дітей. На згадку про зустріч вони подарували школі картину. 

... Читати далі »

Переглядів: 305 | Додав: Petrovich | Дата: 2016-05-28

    27 травня 2016 року в Слободо-Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів прозвучала мелодія останнього дзвоника. 7 випускників прощалися з рідною школою. Для них останній дзвоник - це символ закінчення навчання, прощання з дитинством і подорож у доросле життя. Випускників привітали директор школи Ященко Т.А., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА  Зюзь Д.В., сільський голова Зінченко А.В., депутат обласної ради, голова постійної комісії паливно-енергетичного комплексу Мамоян Сергій. Випускники школи завірили, що знання, отримані у школі, стануть запорукою їхніх здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин, подякували вчителям за терпіння, витримку, педагогічну мудрість і любов.

    Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці випускника радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів!

... Читати далі »

Переглядів: 314 | Додав: Petrovich | Дата: 2016-05-28