Головна » 2015 » Листопад » 23
21 листопада в Слободо-Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто відзначали День Гідності та Свободи. Учні школи згадували нашого земляка - Героя України Андрія Черненка, який загинув на Майдані 18 лютого 2014 року. Андрій Черненко був удостоєний Звання Героя України та ордена "Золота Зірка - за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності. Похований Андрій Черненко у Селі Слободо-Петрівка. Учні 11 класу 21 листопада відвідали могилу Героя, поклали квіти, підготували і провели лінійку прсвячену Дню Гідності та Свободи, памяті Героя Небесної Сотні Андрія Черненка . ... Читати далі »
Переглядів: 493 | Додав: Petrovich | Дата: 2015-11-23