Головна » 2014 » Лютий » 12
9 лютого 1943 року в боях Курськом, відбиваючи атаки фашистських танків, загинув наш земляк сежант Григорій Кагамлик. Двічі поранений, він не відступив ні кроку назад, захищав рідну землю до останнього подиху. За що був удостоєний звання Герой Радянського Союзу.
 У Слободо-Петрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до чергової річниці подвигу земляка підготували цілий ряд заходів. Традиційно на початку лютого в школі цілий тиждень проходять різні навчально-виховні заходи. для учнів проводяться тематичні екскурчії до музею. Завершилося відзначення урочистою лінійкою, зустріччю з ветеранами, спортивними змаганнями з баскетболу, волейболу та тенісним турніром, присвяченим пам'яті Героя. Пам'ять про нашого Кагамлика житиме у віках.
Переглядів: 470 | Додав: Petrovich | Дата: 2014-02-12