Головна » 2012 » Серпень » 14 » Зупинись, літо!
Зупинись, літо!

Перший день серпня відчинив двері для відпочинку учням Слободо-Петрівської ЗОШ. Саме цього дня розпочав роботу пришкільний дитячий оздоровчий табір «Капітошка».

На урочисте відкриття завітали начальник відділу освіти Гребінківської РДА Лисогор В. М. і голова Слободо-Петрівської сільської ради Колісніченко В. І., які привітали дітей і побажали гарного та безпечного відпочинку.

Директор школи Ященко Т. А. подякувала районній державній адміністрації, районному відділу освіти, керівнику фермерського господарства «Україна»  Іванюті С. І. , приватним підприємцям Степаненку С. І. , Мокроусовій Н. І. та Слободо-Петрівській сільській раді за допомогу в організації оздоровлення дітей.

Дивлячись в радісні щасливі очі дітей, хочеться сказати : «Літо, зупинись! Продовж дітям мить насолоди чудовим відпочинком у колі друзів».

Переглядів: 658 | Додав: Petrovich | Рейтинг: 0.0/0