Головна » 2016 » Грудень » 6 » Урок мужності
Урок мужності

Не одну війну пережив наш народ, пройшовши через розруху, страждання, смерть, скалічені людські долі. І здавалося б, що весь світ виніс урок із тих страшних лихоліть. І вже ніхто не наважиться розпочати нове кровопролиття. Та, на жаль, знов з'являються солдатські могили на нашій землі, знов покрили чорними хустками голови солдатські матері, знов наші односельці полишають свої домівки, стаючи на захист рідної землі. Напередодні свята Дня збройних сил України в Слободо-Петрівській загальноосвітній школі пройшла зустріч учнів 5-11-х класів з головою ради ветеранів Слободо-Петрівської сільської ради Коваленком Григорієм Петровичем, який розповів про високий патріотизм наших земляків, проявлений у роки другої світової війни, на сході країни, на майдані.

Переглядів: 418 | Додав: Petrovich | Рейтинг: 0.0/0