Головна » 2022 » Квітень » 6 » Оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах війни
Оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах війни

При формувальному оцінюванні надається перевага усному та письмовому зворотньому зв'язку, індивідуальним  та груповим консультаціям щодо допомоги у виправленні помилок, надання порад щодо подальшого навчання.

При підсумковому оцінюванні в умовах стресового стану, нестабільного доступу учнів до освітнього процесу можливе зменшення кількості контрольних робіт (за рішенням педагогічної ради) і здійснення оцінювання на підставі поточного оцінювання за результатами тестів на електронних платформах та за допомогою інших способів.

Для учнів, які опинилися в зоні бойових дій або після евакуації і навчалися в інших школах (за кордоном) здійснювати оцінювання шляхом перерахування оцінок (за їх наявності).

Переглядів: 157 | Додав: Petrovich | Рейтинг: 0.0/0