Головна » 2018 » Травень » 26 » Гра-тренінг "Життя кримінального провадження"
Гра-тренінг "Життя кримінального провадження"

24 травня 2018 року учні 8-10 класів Слободо-Петрівської школи побували на екскурсії в Гребінківському районному суді Полтавської області. Для них була організована гра-тренінг "Життя кримінального провадження". Школярі мали можливість побувати в ролі голови суду, слідчого, криміналіста, прокурора, прес-секретаря. адвоката, переглянути фрагменти судового засідання.  Це чудове, цікаве дійство для них організували голова Гребінківського районного суду Федорак Л.М., слідчий Бондаренко Д.С., прокурор Нор Ж.В., представник відділу "Гребінківського бюро правової допомоги" Скляр З.М., прес-секретар суду Андрієчко О.М.. На завершення екскурсії учні  в дружній атмосфері за чашкою чаю поспілкувалися з головою суду Лесею Миколаївною. Учні і вчителі школи дякують всім тим, хто організував для них цей захід.

Переглядів: 274 | Додав: Petrovich | Рейтинг: 0.0/0