Головна » 2012 » Квітень » 12 » Районний семінар педагогів-організаторів
Районний семінар педагогів-організаторів
11 квітня 2012 року в Слободо-Петрівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар педагогів-організаторів.
Директор школи Ященко Тетяна Антонівна гостинно прийняла учасників семінару, представила основні напрямки роботи школи, ознайомила присутніх з багатогранною та різноманітною роботою учнівського та педагогічного колективу: художня та пісенна творчість, дитячі таланти.
Проводила семінар Кузіна Ірина Миколаївна – педагог-організатор Слободо-Петрівської школи. Тема семінару: «Молодь обирає здоров’я».
Пропаганда здорового способу життя є основою у виховному процесі навчального закладу.
Агітбригада «Імпульс» підготувала експресивний, насичений різноманітними режисерськими рішеннями, виступ. У складі агітбригади: Хвиль Саша, Хлюст Таня, Сердюк Наташа, Забейда Діма, Тоїрова Юля, Вовков Андрій, Вовкова Наташа, Сокол Оксана, Шульгіна Наташа, Бахмут Віталій, Ясинський Роман, Романенко Юля, Єфременко Маша.
Також на семінарі було організовано виставку дитячих робіт.

За відгуками учасників, семінар пройшов на високому рівні. Всі присутні покинули навчальний заклад з приємними почуттями та позитивним настроєм.

Переглядів: 988 | Додав: Petrovich | Рейтинг: 0.0/0