Головна » 2014 » Червень » 8 » Оздоровлення школярів
Оздоровлення школярів

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА " Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році" №41 від 29.04.2014р. в Слободо-Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 2 червня почав працювати пришкільний оздоровчий табір "Капітошка". В ньому оздоровлюються 43 учні 1-5 класів і дітей пільгових категорій. Відпочинок та оздоровлення дітей проходить під керівництвом вчителів Ярощук К.О., Бондар Л.К., Мороз А.А., Іванюти Л.В., Кохно В.О.. Кошти на оздоровлення дітей виділили відділ освіти, керівник фермерського господарства "Україна" Іванюта С.І., підприємець Степаненко С.І. В таборі дотримується належний догляд за дітьми, режим харчування, прогулянки, проводиться відповідна виховна, фізкультурно-спортивна та культурно-екскурсійна робота.

Переглядів: 573 | Додав: Petrovich | Рейтинг: 0.0/0