Головна » 2016 » Травень » 28 » Мелодія останнього дзвоника
Мелодія останнього дзвоника

27 травня 2016 року в Слободо-Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів прозвучала мелодія останнього дзвоника. 7 випускників прощалися з рідною школою. Для них останній дзвоник - це символ закінчення навчання, прощання з дитинством і подорож у доросле життя. Випускників привітали директор школи Ященко Т.А., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА  Зюзь Д.В., сільський голова Зінченко А.В., депутат обласної ради, голова постійної комісії паливно-енергетичного комплексу Мамоян Сергій. Випускники школи завірили, що знання, отримані у школі, стануть запорукою їхніх здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин, подякували вчителям за терпіння, витримку, педагогічну мудрість і любов.

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці випускника радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів!

Переглядів: 432 | Додав: Petrovich | Рейтинг: 2.0/1