Головна » 2017 » Липень » 04

8-9  червня директор Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель економіки Ященко Т.А. прийняла участь у тренінгу-семінарі "Упровадження курсу "Фінансова грамотність" у навчально-виховний процес сучасної школи" на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського. Перед слухачами виступила кандидат економічних наук, декан економічного факультету Черкаського навчально-наукового  інституту ДВНЗ "Університет банківської справи" Кагайчук Н.Г. Впровадження "фінансової грамотності" в навчальний процес сприяє навчанню учнів користуватися перевагами фінансових ринків, захищати себе від фінансових ризиків, вміло користуватися сімейним бюджетом, вдало вести бізнес.

... Читати далі »

Переглядів: 463 | Додав: Petrovich | Дата: 2017-07-04