Головна » 2016 » Листопад » 22

21 листопада 2016 року у школі відбулася лінійка присвячена Дню гідності і свободи. Учні згадали, що саме 21 листопада 2013 року розпочалися протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Для українського суспільства стало очевидним, що країна стрімко рухається до цілковитого авторитаризму з його зневагою до прав людини, тотальною корупцією, репресіями та терором. Це і змусило українців вийти на вулиці Києва, а потім інших міст України.

Учні школи вшанували пам'ять земляка Андрія Черненка, який загинув на майдані, захищаючи нашу свободу і гідність.

... Читати далі »

Переглядів: 358 | Додав: Petrovich | Дата: 2016-11-22