Головна » 2016 » Квітень » 15

13 квітня 2016 року в Слободо-Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів фізичної культури і Захисту Вітчизни. На ньому були присутні вчителі фізичної культури з шістнадцяти шкіл району. Вчитель фізичної культури Ященко Петро Васильович провів урок з фізичної культури для учнів 7-8-х класів. Учні показали вміння виконувати стрибки у висоту, змагалися в грі "Лапта".

Учні школи підготували виховний захід "Герої-земляки". Наші школярі завжди показують високі результати і в навчанні, і в спорті. Адже їм є на кого рівнятися, з кого брати приклад. Високий патріотизм наших земляків, проявлений у роки Великої Вітчизняної війни, Афганської, війни, війни на Сході, дає поштовх молоді прагнути до здобуття високих результатів. Бо тільки сильні духом досягають поставленої цілі.

... Читати далі »

Переглядів: 417 | Додав: Petrovich | Дата: 2016-04-15